2023/2024 |
JO19-1 |
2e klasse Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase) 03 |
2 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO19-1 |
2e klasse (2e fase) 01 |
2 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO19-1 |
2e klasse (3e fase) 01 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO12-1 |
3e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 04 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO12-1 |
2e klasse (2e fase) 02 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO12-1 |
2e klasse (3e fase) 07 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO12-1 |
3e klasse (4e fase) 04 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
2022/2023 |
JO19-1 |
1e klasse Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase) 02 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO19-1 |
1e klasse (2e fase) 02 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO19-1 |
1e klasse (3e fase) 01 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO12-2JM |
4e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 03 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO12-2JM |
6e klasse (2e fase) 2 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO12-2JM |
6e klasse (3e fase) 3 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO12-2JM |
5e klasse (4e fase) 10 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
2021/2022 |
JO17-1 |
2e klasse Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase) 02 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO17-1 |
1e klasse (2e fase) 02 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO17-1 |
Zwaluwen Jeugd Beker O17 2e ronde Groep 2 03 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
2020/2021 |
JO15-1 |
Groep 2 01 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO15-1 |
1e klasse 01 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO15-1 |
Regio Cup Groep 1 07 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
2019/2020 |
JO15-1 |
Groep 3 08 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO15-1 |
3e klasse 01 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO15-1 |
2e klasse 6 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
2018/2019 |
JO13-1 |
3e klasse 2 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO13-1 |
Groep 3 24 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO13-1 |
Groep 2 16 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO13-1 |
Groep 2 C (tussenronde) |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO13-1 |
Groep 2 1/8 FINALE |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO13-1 |
2e klasse 3 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
2017/2018 |
JO13-1 |
Onder 13, JO13-1, Groep 3 08 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO13-1 |
Onder 13, JO13-1, 3e klasse 3 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO13-1 |
Groep 3 13 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO13-1 |
2e klasse 7 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO13-1 |
2e klasse 5 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO13-1 |
Groep 3 1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO13-1 |
Groep 3 4 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
2016/2017 |
JO11-1 |
Onder 11, JO11-1, Groep 3 03 |
2 |
1 |
0 |
0 |
0 |
|
JO11-1 |
Onder 11 zaterdag, JO11-1, 1e klasse 01 |
4 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO11-1 |
Onder 11, JO11-1, Groep 1 02 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
2015/2016 |
E2 |
E-pupillen, E2, Groep 7 21 |
2 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
E2 |
E-pupillen zaterdag, E2, 7e klasse 02 |
6 |
0 |
0 |
0 |
0 |
2014/2015 |
F1 |
F-pupillen, F1, Groep 3 11 |
3 |
1 |
0 |
0 |
0 |
|
F1 |
F-pupillen zaterdag, F1, 3e klasse 6 |
4 |
4 |
0 |
0 |
0 |
2013/2014 |
F2 |
F-pupillen, F2, Groep 7 04 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
F2 |
F-pupillen zaterdag, F2, 8e klasse 03 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
2012/2013 |
F4 |
F-Pupillen, F4, 10e klasse 10 |
15 |
3 |
0 |
0 |
0 |
|
F4 |
F-Pupillen beker poule, F4, Groep 10 09 |
1 |
0 |
0 |
0 |
0 |