Door deze website te gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van cookies op de website.

Trainingsschema

Woensdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
Koudekerk JO8-1 17.30 - 18.30 Luca van Remundt, Job van Kreuningen
  • 1A
  • 7
  • -
Koudekerk JO9-2 17.30 - 18.30 Joey Bos, Robin Bos
  • 1B
  • 6
  • -
Koudekerk JO14-1 18.45 - 19.45 Edwin Plasmeijer, Bert de Jong
  • 4A
  • 5
  • -
Koudekerk MO17-1 19.00 - 20.00
  • 1A
  • 4
  • -
Koudekerk VE1 20.00 - 21.00
  • 4B
  • 8
  • -
Koudekerk JO17-1 20.00 - 21.15 Kors Pennin, Bert de Jong, Rick Geerlof
  • 1A
  • 3
  • -

Donderdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
Koudekerk JO9-1 18.30 - 19.30 Arjen Linstra, Joris Weekhout
  • 1A
  • 4
  • -
Koudekerk JO11-1 18.30 - 19.30 Jarno Visser, Gino De Herdt, Dimitri van Remundt
  • 4B
  • 7
  • -
Koudekerk JO11-2G 18.30 - 19.30 Cedric van der Haas, Bradley Duiker
  • 4A
  • 8
  • -
Koudekerk JO13-1 18.30 - 19.30 Fabian Roosenbrand, Ricardo van Rijswijk
  • 1A
  • 6
  • -
Koudekerk JO15-1 18.30 - 19.30 Yvar de Groot, Wigle Visser
  • 1B
  • 5
  • -
Koudekerk 1 20.00 - 21.15 Jarno Verweij, Gert Labots
  • 1
  • 2
  • -
Koudekerk 2 20.00 - 21.15 Cedric Borgers
  • 1
  • 4
  • -
Koudekerk 5 20.30 - 21.30
  • 4
  • 5
  • -

Maandag :

Team Tijd Trainer(s) Info
Koudekerk JO9-1 18.30 - 19.30 Arjen Linstra, Joris Weekhout
  • 1A
  • 6
  • -
Koudekerk JO14-1 18.45 - 19.45 Edwin Plasmeijer, Bert de Jong
  • 1B
  • 5
  • -
Koudekerk MO17-1 19.00 - 20.00 Koen te Wechel, Jeffrey Gebert, Manon Dorrepaal
  • 4A
  • 4
  • -
Koudekerk JO17-1 20.00 - 21.15 Kors Pennin, Bert de Jong, Rick Geerlof
  • 1A
  • 3
  • -

Dinsdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
Koudekerk JO11-1 18.30 - 19.30 Jarno Visser, Gino De Herdt, Dimitri van Remundt
  • 1B
  • 7
  • -
Koudekerk JO11-2G 18.30 - 19.30 Cedric van der Haas, Bradley Duiker
  • 1A
  • 8
  • -
Koudekerk JO13-1 18.30 - 19.30 Fabian Roosenbrand, Ricardo van Rijswijk
  • 4A
  • 6
  • -
Koudekerk JO15-1 18.30 - 19.30 Yvar de Groot, Wigle Visser
  • 4B
  • 5
  • -
Koudekerk 4 19.00 - 20.00
  • 1A
  • 4
  • -
Koudekerk 1 20.00 - 21.15 Jarno Verweij, Gert Labots
  • 1
  • 1
  • -
Koudekerk 2 20.00 - 21.15 Cedric Borgers
  • 1
  • 3
  • -
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!