Door deze website te gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van cookies op de website.

Selectie informatie

Voorbereiding Selectie v.v. Koudekerk 2020-2021

 

Zaterdag              01 augustus       10:30 uur            Training

Dinsdag               04 augustus       20:00 uur            Training

Donderdag         06 augustus       20:00 uur             Training               

Zaterdag              08 augustus       10:00 uur            Training               

Dinsdag               11 augustus       20:00 uur            Training               

Donderdag         13 augustus       20:00 uur             Training

Zaterdag              15 augustus     14:30 uur              ROHDA`76 – Koudekerk

Dinsdag               18 augustus       20:00 uur            Oudewater – Koudekerk`

Donderdag         20 augustus       20:00 uur             Training

Zaterdag              22 augustus       14:00 uur            CVC Reeuwijk – Koudekerk

                                                       11:30uur             Koudekerk 2 - CVC Reeuwijk 2

Dinsdag               25 augustus       20:00 uur            Koudekerk – ESTO

                                                       20:00 uur            ESTO 2 - Koudekerk 2

Donderdag         27 augustus       20:00 uur             Training

Zaterdag              29 augustus       14:30 uur            Aarlanderveen  - Koudekerk       Eerste beker ronde

                                                       13:00 uur            Koudekerk 2 – VELO 4                Eerste bekerronde

                                                       12:15 uur             Bernardus 2 - Koudekerk 3         Eerste bekerronde

Dinsdag               01 september   20:00 uur            Training

Donderdag         03 september   20:00 uur            Training               

Zaterdag              05 september   14:30 uur            Koudekerk – Moerkapelle           Tweede beker ronde

                                                      12:30 uur            Ter Leede 3 – Koudekerk 2          Tweede bekerronde

                                                       14:30 uur            Koudekerk 3  - RCL 3                   Tweede bekerronde

Dinsdag               08 september   20:00 uur            Oefenwedstrijd / Training

Donderdag         10 september   20:00 uur            Training               

Zaterdag              12 september   14:30 uur            Koudekerk - KMD                            Derde beker ronde

                                                      12:00 uur            Quick steps 2 – Koudekerk 2          Derde bekerronde

                                                       14:30 uur           Koudekerk 3 - Oegstgeest 4            Derde bekerronde

Dinsdag               15 september   20:00 uur            Training

Donderdag         17 september   20:00 uur             Training

 

 

Zaterdag 19 september start competitie voor alle teams

 

Het programma van Koudekerk 1 in je eigen agenda app zetten?

Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!